• DZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA

• Dzień 8 listopada był "Dniem Zdrowego Odżywiania" w naszej szkole.Uczniowie obejrzeli filmiki dotyczące piramidy żywieniowej i 10 zasad zdrowego odżywiania, dyskutowali o walorach zdrowego stylu życia. Efektem ich wspólnej pracy w zespołach klasowych były plakaty promujące zdrowy styl życia.

• DZIEŃ PROFILAKTYKI

• Dnia 21 października realizowany był w Szkole Podstawowej nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach "Dzień Profilaktyki" pod hasłem "Gram o swoje zdrowie", zorganizowany dzięki współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Prabutach.Tego dnia odbyły się międzyszkolne rozgrywki sportowe i projekt profilaktyczny zespołu raperów RYMcerze pt. "Nie zmarnuj swojego życia!".Projekt powstał z inicjatywy Fundacji Edukacja z Wartościami oraz raperów Bęsia i Dj Yonasa (tworzących skład RYMcerze).Zachęca młodych ludzi, aby nie marnowali czasu i talentów, żyli ponadczasowymi wartościami, byli sobą, myśleli o przyszłości i kreatywności.

• Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach im. Obrońców Westerplatte
        • Numery telefonów: ul. Grunwaldzka 6 (+48) 55 278 20 28 ul. Obrońców Westerplatte 11 Budynek klas IV-VIII (+48) 55 278 21 35 Budynek edukacji wczesnoszkolnej (+48) 55 278 24 14 (+48) 500 472 514
        • Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach im. Obrońców Westerplatte ul. Obrońców Westerplatte 11 82-550 Prabuty 82-550 Prabuty Poland