• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Bardzo prosimy, aby na swoje konto w Librusie logować się za pomocą przeglądarki na platformie Librus, a nie korzystać tylko z aplikacji, bo jeżeli nie zostały wykupione dodatki na ten rok szkolny do niektórych modułów ani uczniowie, jak i rodzice w aplikacji nie mają dostępu.

Bardzo prosimy Rodziców uczniów, aby regularnie sprawdzali czy uczniowie logują się na swoich kontach i czy wykonują prace zadane przez nauczycieli.

• Składanie dokumentów w okresie zagrożenia epidemiologicznego

• Szanowni Państwo,

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem  prosimy, wszelkie sprawy nie wymagające stawienia się osobiście w szkole, załatwiać drogą e-mailową lub telefoniczną. Istnieje możliwość przesłania dokumentów w formie skanu lub fotografii dokumentów.

Jest to rozwiązanie tymczasowe, które pozwoli Państwu nie wychodząc z domu złożyć dokument. Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

Informuję, że karta zapisu dziecka do szkoły/oddziału przedszkolnego jest dostępna na stronie szkolnej w zakładce uczniowie i rodzice  ® sekretariat ® dokumenty.

e-mail sekretariat@sp2prabuty.pl

Tel. 55 278 24 14, 55 278 20 28, 55 278 21 35

• Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach im. Obrońców Westerplatte
        • Numery telefonów: ul. Grunwaldzka 6 (+48) 55 278 20 28 ul. Obrońców Westerplatte 11 Budynek klas IV-VIII (+48) 55 278 21 35 Budynek edukacji wczesnoszkolnej (+48) 55 278 24 14 (+48) 500 472 514